Poniedziałek, 21.01.2019

Festiwal Sportu dla Rodziny

  • 13.06.2018, 09:00 (aktualizacja 13.06.2018 12:03)
  • Małgorzata Kryk
 Festiwal Sportu dla Rodziny
W zamojskim Parku Miejskim w niedzielę (10.06) odbył się III Festiwal Sportu dla Rodziny. Jak zawsze pogoda dopisała, a dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe mogły jak zawsze przy rytmie muzyki wziąć udział w konkurencjach sportowo – rekreacyjnych.

 W programie imprezy znajda się różnorodne konkurencje rekreacyjne i sportowe dla wszystkich grup wiekowych, bo dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz jak sama nazwa wskazuje dla całych rodzin. Sporej dawki dobrej zabawy i uśmiechu dzieciom, dorosłym i całym rodzinom dostarczyły zabawy oraz zjeżdżalnie i trampoliny, z których głównie korzystały najmłodsze dzieci. Głównymi celami Festiwalu była promocja wspólnego spędzania czasu dzieci z rodzinami oraz integracja lokalnej społeczności. Dla uczestników Festiwalu przygotowane były także specjalne konkurencje sportowo – rekreacyjne na wodzie. Nad bezpieczeństwem osób czuwali ratownicy wodni z Rejonowego WOPR w Zamościu. Uczestnicy imprezy mogli równie odbyć przejażdżki kajakami po stawie wodnego Parku. Organizatorem festiwalu był MKS Padwa Zamość.

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe