Poniedziałek, 21.01.2019

Motoserce w Lubaczowie

  • 12.06.2018, 11:56
  • Alicja Magura
Motoserce w Lubaczowie
W miniona sobotę (09.06) miłośnicy jednośladów ponownie opanowali lubaczowski rynek. Tego dnia ryk silników motocyklowych roznosił się po ulicach miasta, promując akcję krwiodawstwa.

To za sprawą „MOTOSERCA”, które już po raz siódmy organizowane było przez Klub Motocyklowy „Czarna Brygada” we współpracy z Urzędem Miejskim i Miejskim Domem Kultury w Lubaczowie. Promowanie akcji krwiodawstwa, próba zmiany wizerunku motocyklisty i dobre rozpoczęcie sezonu, to główne aspekty przyświecające akcji „MOTOSERCE” – informował Ryszard Krawczyk z Klubu Motocyklowego „Czarna Brygada”,  

Na tych, którzy postanowili spędzić wolną sobotę na lubaczowskim rynku, czekały liczne atrakcje, mocna dawka hałasu i pozytywnej energii.

W ciągu sześciu edycji motocyklistom udało się uzbierać ponad 300 litrów krwi – podsumowuje Ryszard Krawczyk.

Tegoroczna akcja uzupełnia te dane o kolejne 60 litrów tego cennego daru. Do punktu pobory krwi, który w tym roku znajdował się w Centrum Aktywności Seniorów zgłosiło się 135 dawców. Jest to dowód na to, że nie liczy się miejsce ale chęci do działania i pomagania.

 

Alicja Magura

Zdjęcia (29)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe