Poniedziałek, 21.01.2019

Michał Filipiak

  • 13.06.2018, 11:15 (aktualizacja 14.06.2018 18:27)
  • Małgorzata Kryk
 Michał Filipiak
trener tenisa oraz autor książek i audiobooków

Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return po raz kolejny zorganizował „Otwarte Zawody Tenisowe z Okazji Dnia Dziecka – Zamość 2018„. Gry i zabawy tenisowe rozgrywane były przez trzy dni (07-09.06) na otwartych kortach KT Return przy zamojskim Parku Miejskim.


W konkurencjach sportowych wzięły  udział najmłodsze dzieci z zamojskich przedszkoli, a zajęcia były podsumowaniem umiejętności, które dzieci nabyły podczas programu Powszechniej Nauki Gry w Tenisa. W zabawach indywidualnych i drużynowych pn. JOGUŚ 2018 uczestniczyła także młodzież z zamojskich szkół podstawowych, a ostatniego dnia imprezy w sobotę w szeregu gier i zabaw uczestniczyły cale rodziny.
 

Na spotkanie z przedszkolakami zaproszony został Michał Filipiak, trener tenisa oraz autor książek i audiobooków dla dzieci, który poprzez swoją działalność propaguje uprawianie sportu. Od wielu lat związany jest z tenisem ziemnym ponieważ od dziecka trenuje tę dyscyplinę, dlatego zainteresowania sportowe postanowił połączyć z pasją pisania książek dla dzieci. Od najbliższego poniedziałku (18.06) na antenie naszego radia emitowany będzie audiobook Redaktora Marchewki, autorstwa Michała Filipiaka. W Rozmowie dnia usłyszymy w jaki sposób Michał Filipiak pisząc książki stara się zachęcić najmłodsze pokolenie do uprawiania sportu.


Audiobook Redaktora Marchewki to nie tylko przygody ze sportem, ale także cenne wskazówki dotyczące zasad, jakie obowiązują w dyscyplinie tenisa ziemnego.

Szczegóły [kliknij tutaj]

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe