Poniedziałek, 21.01.2019

Hala Mat

  • 13.06.2018, 12:04 (aktualizacja 13.06.2018 12:21)
  • Małgorzata Kryk
Hala Mat
Zamojska HALA MAT zostanie niebawem oddana do użytku.

Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji to obiekty sportowe typu: nowoczesna wielofunkcyjna hala tenisowa, duża hala sportowa, siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkowej, obiekty lekkoatletyczne, Dzienny Dom Senior +, pływalnia oraz kąpielisko nad zalewem.
Niebawem OSiR poszerzy swoja działalność sportową z zakresu sztuk walk, bowiem obok nowoczesnych obiektów przy siłowni i hali do tenisa ziemnego powstanie hala mat. Bedzie to nowoczesny kompleks sportowy, z którego będą mogły korzystać dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Na jakim etapie są prace remontowo – budowlane poinformował Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.


Hala mat do użytku zostanie oddana już w tym miesiącu, a będą z niej  korzystać kluby sportowe

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe