Poniedziałek, 21.01.2019

Zamość. Relacje przedsiębiorców i konsumentów

  • 13.06.2018, 12:52
  • Małgorzata Sobczuk
Zamość. Relacje przedsiębiorców i konsumentów
W Zamościu trwa konferencja o relacjach przedsiębiorców i konsumentów. Organizatorem wydarzenia jest zamojska Delegatura Wojewódzkiej Inspekcji Handlowej. Jej tytuł to „Przedsiębiorca i konsument – wspólne cele”.

Anna Subocz-Chachuła, dyrektor Delegatury Inspekcji Handlowej w Zamościu wyjaśniła założenia tego spotkania.


Na konferencji był obecny Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Lublinie – Kazimierz Mareczka. Tłumaczył jak rozwiązuje się spory z klientami.

Wśród poruszanych zagadnień znalazła się też kwestia pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich w związku ze sprzedażą towarów oraz świadczeniem usług, a co za tym idzie polubowne załatwienie sporu bez potrzeby dochodzenia swoich roszczeń na drodze postępowania sądowego.

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe