Środa, 20.02.2019

Biłgoraj. Rodzinne warsztaty rolkowe

  • 30.06.2018, 19:07 (aktualizacja 30.06.2018 19:15)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Rodzinne warsztaty rolkowe
W skateparku przy OSiR w Biłgoraju rozpoczęły się (30.06) darmowe rodzinne warsztaty rolkowe, zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji i szkółkę FunRolki&Fit.

Warsztaty prowadzone będą przez instruktorów Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich zrzeszonych w ogólnopolskim projekcie – ‘I love Rolki!’.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Pierwsze spotkanie poświęcone było podstawom jazdy na rolkach – wyjaśnia instruktor jazdy na rolkach, Mateusz Miazga:

Jazda na rolkach to przede wszystkim zdrowy kręgosłup i wzmocniony organizm:

Mateusz Miazga dodaje, iż dla niego rolki to również wielka pasja:

 

Warsztaty prowadzone będą zarówno dla: osób początkujących, stawiających pierwsze kroki na rolkach, jak i dla osób średniozaawansowanych - doskonalących technikę jazdy.  Warsztaty w kolejne soboty będą odbywać się na Skateparku przy OSiR w Biłgoraju w godz. 16:00-19:00. Wymagany jest w komplet ochraniaczy i kask. 21 lipca warsztaty poświęcone będą nauce  hamowania, 11 sierpnia - skręcaniu i zmianie kierunku jazdy na rolkach, zaś 25 sierpnia – pokonywaniu przeszkód na rolkach.

Dodatkową atrakcją będą ćwiczenia przygotowujące do jazdy na rolkach pod okiem fizjoterapeuty! Przewidziane są również nagrody dla najwytrwalszych - zostaną rozlosowane wśród uczestników którzy wykażą się 100% frekwencją na wszystkich spotkaniach.

Joanna Ferens

Zdjęcia (24)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe