Środa, 20.02.2019

Wędrująca Estrada 2018

  • 23.07.2018, 10:17 (aktualizacja 23.07.2018 10:19)
  • Joanna Mazurek
Wędrująca Estrada 2018
Spektakle i inscenizowane zabawy teatralne, warsztaty tańców tradycyjnych,potańcówka na ludowo z muzyką na żywo, strefa zabaw dla dzieci,eksperymenty naukowe, opowieści z różnych stron świata - atrakcje plenerowego cyklu pod hasłem "Wędrująca Estrada 2018 – Postaw na rodzinę" można byłoby wymieniać jeszcze długo.

Wydarzenia organizuje Zamojski Dom Kultury, Zarządy Osiedli: Promyk, Słoneczny Stok, Majdan, Powiatowa, Rataja, Janowice, Orzeszkowej – Reymonta, Stare Miasto, Zamoyskiego, Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego i  Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Jana Zamoyskiego.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Martą Czerwieniec, instruktorką z Zamojskiego Domu Kultury, która opowiada Radiosłuchaczom o szczegółach plenerowych imprez na zamojskich osiedlach i zachęca do wspólnej zabawy.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe