Sobota, 16.02.2019

VII Biłgorajska Pielgrzymka Rowerowa

  • 10.07.2018, 22:20 (aktualizacja 10.07.2018 23:59)
  • Joanna Ferens
VII Biłgorajska Pielgrzymka Rowerowa fot. archiwum
Kilkadziesiąt osób wyruszyło (10.07) na Jasną Górę w VII Biłgorajskiej Pielgrzymce Rowerowej, której organizatorem jest Parafia pw. Chrystusa Króla w Biłgoraju i Stowarzyszenie Jedność Ziemi Biłgorajskiej.

Tegoroczna pielgrzymka wpisuje się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – informuje Mirosław Lipiński, organizator wydarzenia:

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Przewodnikiem duchowym pielgrzymki jest w tym roku ks. Tomasz Szumowski, który w rozmowie tłumaczył, czym różni się to wydarzenie od innych sposobów pielgrzymowania:

Jednym z uczestników pielgrzymki jest Stanisław Kozyra, który podkreśla, iż ta pielgrzymka jest dla niego bardzo ważnym momentem w ciągu roku:

W tym roku pielgrzymka jest częścią XIII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej, która ma charakter gwiaździsty. Nasi pielgrzymi na Jasną Górę dojadą w sobotę, 14 lipca.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (20)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe