Sobota, 16.02.2019

Józefów. Umowa partnerska z UMCS

  • 10.07.2018, 21:56 (aktualizacja 10.07.2018 23:52)
  • Joanna Ferens
Józefów. Umowa partnerska z UMCS
10-letnia umowa partnerska pomiędzy Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie a Gminą Józefów została oficjalnie podpisana w dniu 9 lipca br. w Józefowie.

Burmistrz Józefowa, Roman Dziura tłumaczy, że współpraca z uczelnią ma już w Józefowie swoją historię:

Nowo podpisana umowa partnerska będzie obejmować także m.in. współpracę z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS:

O dotychczasowym przebiegu współpracy z Józefowem mówił podczas spotkania rektor UMCS, prof. Stanisław Michałowski:

Rektor Michałowski dodaje, iż jest optymistycznie nastawiony do tej współpracy i z pewnością przyniesie ona wiele korzyści:

Dzięki współpracy z UMCS zostaną zbadane i lepiej scharakteryzowane słynne józefowskie kamieniołomy, ponadto współpraca zostanie nawiązana również z wydziałami pedagogiki, psychologii, wydziałem humanistycznym, a także na polu oświatowym i społecznym.  

Joanna Ferens

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe