Sobota, 16.02.2019

Połącz serce. Wczasorekolekcje dla niepełnosprawnych

  • 10.07.2018, 13:12 (aktualizacja 10.07.2018 13:17)
  • Małgorzata Sobczuk
Połącz serce. Wczasorekolekcje dla niepełnosprawnych
„Połącz serce”. Co roku odbywają się wczasorekolekcje dla osób niepełnosprawnych na terenie diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Organizuje je Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych wspólnie z diecezjalnym Caritasem. W tym roku wydarzenie to odbędzie się w dniach 23-30 lipca w Hucie Różanieckiej. O wakacjach z Bogiem powiedział nam ks. Karol Jędruszczak, duszpasterz osób niepełnosprawnych rejonu biłgorajskiego.


By takie spotkanie mogło dojść do skutku potrzebne są środki finansowe dla jego uczestników, w tym przypadku niepełnosprawnych. Caritas Diecezji Zamojsko-lubaczowskiej uruchomił specjalne konto bankowe, poprzez które każdy z nas może sprawić, że więcej osób skorzysta z wczasorekolekcji. Do wsparcia zachęcał ks. Karol Jędruszczak.

Każdy darczyńca zostanie zauważony.

Numer konta bankowego Caritas Diecezji Zamojsko-lubaczowskiej znajduje się na plakacie dołączonym do wiadomości. Należy pamiętać, by w tytule przelewu był dopisek „rekolekcje niepełnosprawni”.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Małgorzata Sobczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe