Środa, 20.02.2019

Biłgoraj. Święto Policji

  • 11.07.2018, 19:33
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Święto Policji
Biłgorajscy policjanci spotkali się (11.07) na Polanie Dąbrowa w Gminie Aleksandrów z okazji Święta Policji, podczas którego otrzymali wyróżnienia i awanse zawodowe. Jest to wyjątkowa okazja do podsumowań minionego roku, a także do podziękowania za służbę na rzecz całego społeczeństwa.

Uroczystość rozpoczęła msza św., na której wszystkich zebranych policjantów, władz samorządowych i przybyłych gości powitał proboszcz parafii w Górecku Kościelnym, ks. Jarosław Kędra:

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Słowo Boże do funkcjonariuszy skierował diecezjalny kapelan policjantów, ks. Sylwester Zwolak, który podkreślał, iż zawód policjanta to przede wszystkim służba i powołanie:

Po Eucharystii miał miejsce uroczysty apel, następnie policjantom zostały wręczone odznaczenia, stopnie, akty mianowania, awanse zawodowe i wyróżnienia.

Na uroczystości obecny był zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, inspektor Radek Bąchór, który w rozmowie wyrażał swoje uznanie dla biłgorajskiej jednostki:

O sytuacji i działaniach biłgorajskiej Policji w odniesieniu do podsumowania minionego półrocza informuje Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju, podinspektor Marek Jamroz:

W stronę policjantów popłynęło wiele życzeń i gratulacji m.in. od władz samorządowych na czele ze Starostą Biłgorajskim Kazimierzem Paterakiem, a także od przedstawicieli Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju. Świętowanie zakończył policyjny piknik.

Joanna Ferens

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe