Sobota, 23.03.2019

Przysięga żołnierzy w Tomaszowie

  • 10.08.2018, 07:52
  • Ewa Monastyrska
Przysięga żołnierzy w Tomaszowie 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej
12 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim przysięgę złoży ponad 100 żołnierzy ochotników

Żołnierze Ochotnicy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im.mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora", złoży przysięgę w Tomaszowie Lubelskim. Wydarzenie odbędzie się 12 sierpnia na tomaszowskim Rynku. O szczegółach powiedział burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Burmistrz miasta zapewnił, że złożenie przysięgi żołnierzy ochotników ma szczególne znaczenie dla Tomaszowa Lubelskiego

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczystości rozpoczną się mszą świętą w tomaszowskim sanktuarium o godzinie 9. Tuż po niej, o godzinie 10:45 na Rynku w Tomaszowie Lubelskim zostanie złożona przysięga przez ponad 100 żołnierzy ochotników. Uroczystości zakończy defilada pododdziałów. W programie uroczystości przewidziana jest również prezentacja sprzętu oraz pojazdów będących na wyposażeniu lubelskiej brygady.

 

 

Ewa Monastyrska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe