Niedziela, 24.02.2019

Do szkoły z Panem Bogiem

  • 3.09.2018, 17:02 (aktualizacja 04.09.2018 09:00)
  • Joanna Ferens
Do szkoły z Panem Bogiem
Uczniowie biłgorajskich szkół, tak jak w każdej szkole w Polsce, rozpoczęli (03.09) nowy rok szkolny.

Dzieci, młodzież, nauczyciele, katecheci, wychowawcy i rodzice zgromadzili się w biłgorajskich świątyniach, aby nowy rok szkolny rozpocząć od mszy św. i zawierzenia Bogu najbliższych 10 miesięcy pracy i nauki.

W Sanktuarium Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju w intencji uczniów i i nauczycieli modlił się ks. dziekan Witold Batycki, który witał wszystkich rozpoczynających nowy etap swojego życia:

W homilii diakon Artur Juszczak podkreślał, jak ważne jest rozpoczynanie nowych etapów w życiu właśnie z Panem Bogiem:

Po Mszy Świętej uczniowie rozeszli się do swoich szkół na spotkanie z wychowawcami, zaś w Auli Franciszkańskiej miało miejsce spotkanie uczniów Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II, gdzie ks. dyrektor Witold Batycki, życzył wszystkim uczniom, szczególnie tym z klas pierwszych, którzy dopiero rozpoczynają edukację w 'Katoliku', owocnej pracy i zapału.

Joanna Ferens

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.