Niedziela, 20.01.2019

Liga Wolontariatu Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

  • 6.09.2018, 09:29 (aktualizacja 06.09.2018 09:44)
  • Administrator
Liga Wolontariatu Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w ramach konkursu "100 projektów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski" ogłasza projekt pn. "Liga Wolontariatu Caritas".

Projekt ten polega na zorganizowaniu z minimum 40 grup Szkolnych Kół Caritas naszej diecezji ligi podobnej do ligi piłkarskiej, która wyłoni mistrzowską grupę.

Każda grupa za określone działania będzie otrzymywała punkty, jak w lidze piłkarskiej – formacja SKC, która w okresie od 01.09.2018 r. do 30.11.2018 r. zgromadzi najwięcej punktów zostanie nagrodzona wyjazdem edukacyjno-integracyjnym.

Szczególnie punktowane są działania na rzecz seniorów, działania patriotyczne oraz działania, w które zaangażują się rodzice lub osoby dorosłe. 

Organizator będzie umieszczał cotygodniowo zaktualizowaną informację o miejscu zajmowanym w tabeli przez SKC oraz posiadaną ilość punktów w zakładce na stronie internetowej www.zamosc.caritas.pl.

 

administrator_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe