Niedziela, 20.01.2019

25-lecie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

  • 7.09.2018, 16:26 (aktualizacja 18.09.2018 10:17)
  • Joanna Suszko
25-lecie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej istnieje już od 25 lat.

O historii powstania stowarzyszenia mówi Asystent Diecezjalny KSM, ks. Stanisław Książek.


15 września 2018 r. w Zamościu odbędą się główne uroczystości jubileuszowe KSM. Szczegóły podaje i zaprasza Maja Kubów, prezes Zarządu Diecezjalnego KSM.

Na 25-lecie zaproszeni są zarówno obecni jak i dawni członkowie Stowarzyszenia. Dodajmy także, że jubileuszową Mszę św. z zamojskiej katedry o godz. 10:00 pod przewodnictwem ks. bp. Seniora Jana Śrutwy będziemy transmitować na naszej antenie.

Przez 25 lat przyrzeczenie KSM złożyło ponad 1000 osób, które angażowały się różne dzieła i inicjatywy. Wśród nich należy wymienić organizowane od wielu lat Forum Młodych czy obchody Światowego Dnia Młodzieży – Niedzieli Palmowej. Na co dzień KSM przyczynia się do formacji młodzieży w parafiach. Dziś KSM działa w 32 parafialnych oddziałach.

Więcej na temat jubileuszu KSM, usłyszą Państwa w audycji 'Rozmowa dnia” w najbliższy poniedziałek 10 września, o godz. 08:40 i 15:40. Dodajmy, że Katolickie Radio Zamość sprawuje medialny patronat nad obchodami jubileuszu.

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe