Niedziela, 20.01.2019

Czwartki Lekkoatletyczne

  • 12.09.2018, 12:38 (aktualizacja 12.09.2018 15:13)
  • Małgorzata Kryk
Czwartki Lekkoatletyczne
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w dzisiaj (12.09) rozpoczęła się kolejna edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”.

Zawody skierowane są do uczniów z terenu Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego. O terminach czwartków i do kogo adresowane są konkurencje sportowe poinformował Konrad Firek, prezes KS „Agros” Zamość.

Każdy zawodnik ma prawo startu podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach ( jednej biegowej na dystansach: 100 m, 300 m, 600 m i 1000 m oraz jednej technicznej tj.: skoku w dal, wzwyż, rzucie oszczepem czy pchnięciu kulą.Które konkurencje cieszą się największym zainteresowaniem?

Organizatorami zawodów są: Klub Sportowy „Agros” Zamość, Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, OSiR Zamość, Urząd Miasta Zamość oraz Starostwo Powiatowe w Zamościu.

                                                                                              Wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe