Niedziela, 20.01.2019

Dzień Otwarty Koszar

  • 12.09.2018, 14:33 (aktualizacja 12.09.2018 21:27)
  • Anna Niderla-Kudach
Dzień Otwarty Koszar
W zamojskich koszarach odbył się (12.09) dzień otwarty.

Żołnierze, broń ręczna i ciężka, pokaz walki wręcz oraz pokaz dynamiczny sprzętu ciężkiego. Wszędzie mnóstwo podekscytowanych dzieci, które mogły wszystkiego dotknąć, a nawet wejść do czołgu i obejrzeć go od środka. Dziś odbył się Dzień Otwarty Koszar. Jakie atrakcje na terenie czekały na odwiedzających zamojskie koszary?

Najbardziej ciekawą bronią, którą można było obejrzeć z bliska, a nawet wejść do środka, był czołg Leopard 2A5. Są to najnowocześniejsze pojazdy tej klasy w Siłach Zbrojnych RP.

Dzień Otwarty Koszar dostarczył wielu emocji najmłodszym zainteresowanym.


Jaki sprzęt ponadto można było zobaczyć?

Bycie żołnierzem to nie tylko praca, to całe życie – powiedział nam jeden z wojskowych.

Dzień Otwarty Koszar został zorganizowany przez 3 Batalion Zmechanizowany wraz z 32 Wojskowym Oddziałem Gospodarczym. Więcej o Dniu Otwartym Koszar usłyszą Państwo w magazynie "co przyniósł dzień" po godz. 16.35.

 

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe