Niedziela, 20.01.2019

Spotkanie środowisk muzyki chrześcijańskiej

  • 13.09.2018, 10:18 (aktualizacja 13.09.2018 10:36)
  • Anna Niderla-Kudach
Spotkanie środowisk muzyki chrześcijańskiej
W sobotę 22 września w Warszawie odbędzie się spotkanie środowisk muzyki chrześcijańskiej.

Fundacja 'Chrześcijańskie Granie' będzie gospodarzem wydarzenia. "Chcemy spotkać się, poznać, pomodlić się i wspólnie współpracować na rzecz polskiej muzyki chrześcijańskiej.” – mówią organizatorzy spotkania.

Spotkanie będzie trwało od 10.00 do 14.00, a jego program przybliża organizator:

Tematem spotkania są 'Szanse i zagrożenia muzyki i środowisk muzyki chrześcijańskiej”. Jakie one są? - o tym więcej Michał Guzek:

Inspiracją spotkania był list w sprawie powołania duszpasterstwa muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jego inicjatorem był m.in. ks. Piotr Osiński – przez kilka lat prowadzący Listę z Mocą. Po konsultacjach z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem wniosek jest jeden – potrzebne są spotkania jak największej liczby środowisk działających na rzecz ewangelizacji poprzez muzykę.

'W tym spotkaniu nie chodzi o promowanie konkretnej inicjatywy – chcemy poznać się, zebrać przedstawicieli jak największej liczby środowisk działających na rzecz “muzyki z duszą”. Chcemy budować relacje i stanąć na modlitwie w jednym Duchu.” – mówi Michał Guzek z Fundacji Chrześcijańskie Granie.

Spotkanie odbędzie się w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3) w Warszawie. Miejsce wybrane jest nieprzypadkowo – to tutaj od lat jest dobra atmosfera do rozwoju zarówno ducha, jak i sceny muzyki chrześcijańskiej.

Wydarzenie dedykowane jest osobom, które działają aktywnie na rzecz muzyki chrześcijańskiej – muzykom, duszpasterzom, wspólnotom uwielbienia, managerom, dziennikarzom muzycznym, producentom, a także organizatorom koncertów i festiwali.

Aby zapisać się na spotkanie wystarczy opłacić koszty obiadu i przerwy kawowej (catering) to za osobę – 25 zł oraz przysłanie maila na adres: [email protected] z potwierdzenie przelewu będzie potwierdzeniem obecności. Wpłaty należy dokonać na konto: Fundacja Chrześcijańskie Granie – nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe).

 

Anna Niderla-Kudach
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe