Niedziela, 20.01.2019

Akcja BUS

  • 13.09.2018, 10:54 (aktualizacja 14.09.2018 10:57)
  • Małgorzata Kryk
Akcja BUS
Na terenie powiatu zamojskiego wczoraj (12.09) prowadzona jest policyjna akcja pn. „Prędkość”. Podczas tych działań mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących. Za pomocą urządzeń do pomiaru prędkości policja kontrolowała prędkość, trzeźwość i nieprawidłowe zachowania kierowców.

Jutro (14.09) oraz w poniedziałek (17.09) ruszy kolejna drogowa akcja pod nazwą „Bus”. Policjanci ruchu drogowego przeprowadzą szczegółowe kontrole pojazdów typu „bus”, które służą do przewozu osób lub towarów. Mundurowi skontrolują, czy liczba znajdujących się osób jest zgodna z ilością wpisaną w dowodzie rejestracyjnym. Na co jeszcze zwrócą uwagę mundurowi podczas piątkowych i poniedziałkowych działań, informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zbliża się Weekend, zatem sp. Dorota Krukowska – Bubiło apeluje do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności.

Dołączamy się do tego apelu i przypominamy ze ostrożność zależny zachować przede wszystkim gdzie ruch jest wzmożony.

 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe