Niedziela, 20.01.2019

Lubelskie książki dla Lubelszczyzny

  • 14.09.2018, 10:14
  • IPN Lublin
Lubelskie książki dla Lubelszczyzny
Wraz z początkiem nowego roku szkolnego IPN Lublin rozpoczął akcję 'Lubelskie książki dla Lubelszczyzny”. Do instytucji mogą zgłaszać się biblioteki i organizacje pozarządowe, posiadające miejsca, gdzie udostępniają książki zainteresowanym, po pakiet publikacji wydanych przez lubelski Instytut Pamięci Narodowej.

Publikacje IPN wysyłane są do największych bibliotek w Polsce. Niestety nie da się dotrzeć do wszystkich instytucji tego typu w naszym kraju ze względów logistycznych. Mniejsze biblioteki mogą cierpieć na brak książek o najnowszej historii Polski wydawanych przez IPN, dlatego placówka postanowiła wyjść im naprzeciw w wymiarze regionalnym.

Po pakiety książek można zgłaszać się do 5 października br. na adres e-mail: [email protected] lub tel. 81 53 63 480. Ilość pakietów do przekazania jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
 

IPN Lublin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe