Niedziela, 20.01.2019

"Kobieca" wystawa w Arsenale

  • 14.09.2018, 15:09 (aktualizacja 14.09.2018 15:49)
  • Joanna Mazurek
"Kobieca" wystawa w Arsenale
"Emancypantki i Patriotki - wizerunki walczących Polek XIX i XX wieku" - wystawę pod tym tytułem można zwiedzać w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał.

Jej wernisaż, który odbył się 12 września zgromadził tłumy zwiedzających. Wystawa i wydarzenia  towarzyszące wpisują się w projekt "Szlakiem Emancypantek i Patriotek", który nawiązuje do 100. rocznicy przyznania praw wyborczych kobietom w Polsce.

Projekt "Szlakiem Emancypantek i Patriotek" realizowany jest w ramach programu „Patriotyzm Jutra” i został dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski, a partnerem projektu jest Stowarzyszenie Turystyka z Pasją. Katolickie Radio Zamość objęło projekt patronatem medialnym.
Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe