Niedziela, 24.02.2019

Kurs etykiety i savoir vivre dla osób duchownych "Urbanitas sacerdotalis"

  • 6.10.2018, 15:23
  • Ewelina Michalska
Kurs etykiety i savoir vivre dla osób duchownych "Urbanitas sacerdotalis" ks. Krzysztof Hawro
W sobotę, 6 października w sali dziekańskiej przy Kurii diecezjalnej w Zamościu, odbyła się sesja formacyjna 'Urbanitas sacerdotalis - kurs etykiety i savoir vivre dla osób duchownych. Spotkanie prowadził ks. dr Marek Grygiel - wykładowca KUL.

W sobotę, 6 października w sali dziekańskiej przy Kurii diecezjalnej w Zamościu, odbyła się sesja formacyjna 'Urbanitas sacerdotalis - kurs etykiety i savoir vivre dla osób duchownych. Spotkanie prowadził ks. dr Marek Grygiel - wykładowca KUL, który podczas konferencji wspomniał o relacjach kapłanów z wiernymi m.in w kancelarii parafialnej


Podczas kursu była również mowa o roli wizytówek.


Jednym z uczestników kursu był ks Tomasz Kąkol, wikariusz z parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Łukowej, który w rozmowie z Katolickim  Radiem Zamość powiedział o tym, jak bardzo potrzebna jest organizacja kursów w tym zakresie.

 


Kurs obejmował księży od drugiego do dwunastego roku kapłaństwa.

Ewelina Michalska

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe