Niedziela, 24.02.2019

Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości

  • 7.10.2018, 08:28
  • Joanna Ferens
Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości
Po raz pierwszy w Biłgoraju został zorganizowany konkurs pn. ‘Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości’ skierowany do przedsiębiorców i rolników indywidualnych działających na terenie Powiatu Biłgorajskiego.

Jego rozstrzygnięcie odbyło się podczas uroczystej gali w dniu 5 października.

O pomyśle na taki konkurs informuje prezes Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Mateusz Bury:

Swoje uznanie dla biłgorajskich przedsiębiorców wyrażał burmistrz Janusz Rosłan:

Prezes Związku Pracodawców Ziemi Lubelskiej, Mariusz Filipek podkreślał, że biłgorajska przedsiębiorczość jest wyjątkowa na tle całego kraju:

W wyniku konkursu wyłonieni zostali laureaci i wyróżnieni w pięciu kategoriach: ‘Firma’, ‘Młoda Firma’, ‘Produkt/Usługa’, ‘Gospodarstwo Rolne’ oraz ‘Ambasador Ziemi Biłgorajskiej’.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Biłgorajską Agencję Rozwoju Regionalnego, Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej oraz Lokalną Grupę Działania ‘Ziemia Biłgorajska’.

Joanna Ferens

Zdjęcia (18)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe