Niedziela, 24.02.2019

Za nami spotkania z podróżnikami

  • 8.10.2018, 11:38 (aktualizacja 08.10.2018 14:57)
  • Małgorzata Sobczuk
Za nami spotkania z podróżnikami zyciezamoscia.pl
W Centrum Kultury Filmowej Stylowy zakończył się 4. Zamojski Festiwal Podróży Eskapady Kresowe. Nie zabrakło publiczności i znamienitych gości.
Inauguracji wydarzenia dokonał Damian „Wolf Wagabunda” Lemański, który pokazał swój najnowszy film dokumentalny pt. „Restauracja” z samotnej wyprawy do Senegalu.
O swojej wyprawie na drugi co do wielkości szczyt Ziemi i najwyższy szczyt Karakorum w 1996 roku od strony północnej na K2 mówił Ryszard Pawłowski. Zdobywca 11 ośmiotysięczników i pięciokrotny zdobywca Mount Everestu.
Dłuższe rozmowy z podróżnikami wkrótce na antenie Katolickiego Radia Zamość. Organizatorami Eskapad Kresowych byli: Zamojskie Towarzystwo Turystyczne oraz CKF Stylowy.
Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe