Niedziela, 24.02.2019

Narysuj zwierzaka

  • 10.10.2018, 10:04
  • Joanna Mazurek
Narysuj zwierzaka
Można je namalować lub narysować w dowolnej technice, ważne tylko, aby były to takie zwierzęta, które hodowano w zamojskim zoo na przestrzeni stu lat jego istnienia

- Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod hasłem: „Dawni i obecni mieszkańcy zamojskiego zoo”. Mogą wziąć w nim udział przedszkolaki, a także uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Jeden uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę. Prace muszą być dokładnie opisane literami drukowanymi na odwrocie pracy według wzoru: imię i nazwisko autora, wiek (klasa), dokładny adres szkoły lub placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, telefon kontaktowy do nauczyciela.

Prace konkursowe trzeba dostarczyć do ZOO do 30 listopada.

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe