Niedziela, 24.02.2019

Sprawdź numer konta

  • 10.10.2018, 15:00
  • Joanna Mazurek
Sprawdź numer konta
Już za kilka dni, od 16 października, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa planuje rozpoczęcie wypłat zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich za 2018 r. oraz realizację tegorocznych płatności obszarowych finansowanych z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Warto pamiętać, że pieniądze będą przekazywane rolnikom na te konta bankowe, na które Agencja przekazywała dopłaty za ubiegły rok, a więc na te, które ma w swoje bazie.

Jeżeli w międzyczasie rolnik zlikwidował konto bądź założył drugie, to te pieniądze do niego nie trafią – zwraca uwagę Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji.

Zaliczki będą wypłacane od 16 października do końca listopada – informuje Krzysztof Gałaszkiewicz.

Przypomnijmy, że numer rachunku bankowego można zaktualizować w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe