Niedziela, 24.02.2019

Utalentowane przedszkolaki

  • 10.10.2018, 15:09 (aktualizacja 10.10.2018 15:51)
  • Joanna Mazurek
Utalentowane przedszkolaki
Dziś o ich talentach wiedzą tylko rodzice, a za kilka lat być może dowie się cały świat. Zamojski Dom Kultury zaprasza przedszkolaki z Zamościa do udziału w konkursie pod hasłem „U progu kariery”.

W jego ramach już w najbliższy weekend odbędą są przesłuchania indywidualne. W sobotę mali artyści będą mogli wziąć udział w „Konkursie Pięknego Mówienia”, a na następny dzień zaplanowany jest „Konkurs Piosenki”.


Dla dzieci utalentowanych plastycznie Zamojski Dom Kultury także przygotował specjalny konkurs. Należy wykonać ilustrację wybranego utworu Ireny Suchorzewskiej. Przypomnijmy, że jest to autorka znanego zapewne każdemu maluchowi wiersza pt. „Mam trzy latka”.

Laureaci zaproszeni będą na uroczysty finał, który zaplanowany jest na 28 października.Karty zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje dotyczące godzin przesłuchań Zamojski Dom Kultury zamieścił na swojej stronie internetowej: www.zdk.zamosc.pl.

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe