Niedziela, 24.02.2019

Porozumienie bez przeszkód

  • 10.10.2018, 15:36 (aktualizacja 11.10.2018 08:47)
  • Joanna Mazurek
Porozumienie bez przeszkód
Spośród wielu wydarzeń organizowanych z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości to było wyjątkowe:

w Zamojskim Domu Kultury odbył się (10.10) koncert pt. „Kto ty jesteś? – Polak mały”, który wpisywał się w obchody Międzynarodowego Miesiąca AAC.

Koncert z okazji Międzynarodowego Miesiąca AAC ma już długoletnią tradycję. Tegorocznemu, jak zwykle, towarzyszyła wystawa.

W pracy z osobami mającymi problem z komunikowaniem się wykorzystywane są różnego rodzaju pomoce.


O to jak Wspomagające i Alternatywne Metody Komunikowania się sprawdzają się na co dzień, zapytaliśmy panią Małgorzatę, mamę Patryka.

Wspomagające i Alternatywne Metody Komunikowania się pomagają także w rozwijaniu życia duchowego osobom, które mają trudności w porozumiewaniu się.

Wspomagające i Alternatywne Metody Komunikowania się mogą być wykorzystywane również jako pomoc dla osób dorosłych, mających problem z porozumiewaniem się, np. w wyniku przebytego udaru.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu pt. „Kto ty jesteś? – Polak mały” na stronie internetowej naszej rozgłośni.
 

Joanna Mazurek

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe