Niedziela, 24.02.2019

Mistrzostwa w siatkówce

  • 11.10.2018, 11:10
  • Małgorzata Kryk
Mistrzostwa w siatkówce Małgorzata Kryk
W dniach 1-3 października, w 32 WOGu /Wojskowy Oddział Gospodarczy/ w Zamościu odbyły się Mistrzostwa 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w siatkówce.

Celem mistrzostw, które w Zamościu odbywają się cyklicznie jest między innymi propagowanie współzawodnictwa sportowego i aktywnego trybu życia. W Mistrzostwach w tym roku uczestniczyły drużyny z jednostek z Krakowa, Zgierza, Nowej Dęby, Rzeszowa, Niska i oczywiście z Zamościa. Spośród ośmiu drużyn najlepsze okazały się: 3 Regionalna Baza Logistyczna z Krakowa (III miejsce), Jednostka Wojskowa NIL z Krakowa (II miejsce) i 3 kompania regulacji ruchu w Nisku (I miejsce). Najlepszym zawodnikiem tegorocznych Mistrzostw został ppor. Andrzej Pajor z Niska. Drużyna 32 WOGu w Zamościu znalazła się tuż za podium, zdobywając czwarte miejsce. Uroczystego wręczenia medali i pucharów dokonał gospodarz Mistrzostw - Komendant 32 WOGu w Zamościu - ppłk Jerzy Muzyka.
 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe