Niedziela, 24.02.2019

20-lecie zespołu "Pojednanie"

  • 12.10.2018, 08:26 (aktualizacja 12.10.2018 08:53)
  • Ewelina Michalska
20-lecie zespołu "Pojednanie"
Wczoraj (11.10) w Gminnym Ośrodku Kultury w Krynicach odbył się Jubileusz 20- lecia Ludowego Zespołu Śpiewaczego 'Pojednanie'.

Maria Smoląg, dyrygent i kierownik artystyczny zespołu, w rozmowie z Katolickim Radiem Zamość opowiedziała o jego historii i specyfice:


Nazwa 'Pojednanie' nie jest przypadkowa, ponieważ członkowie zespołu pochodzą z pięciu różnych miejscowości, a taki rodzaj integracji nie jest łatwym zadaniem, dodaje Maria Smoląg:

Wójt Gminy Krynice Janusz Bałabuch wyraził wielką radość z działalności zespołu  i życzył kolejnych jubileuszy:

Jedna z najmłodszych członkini zespołu powiedziała o tym dlaczego postanowiła w nim śpiewać:

Uroczystość jubileuszowa składała się z występów artystycznych zespołu oraz prezentacji multimedialnej dorobku artystycznego. Fotorelacja z tego wydarzenia dostępna jest na stronie www.radiozamosc.pl

Ewelina Michalska

Zdjęcia (21)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe