Niedziela, 24.02.2019

„Dni Kultury Chrześcijańskiej” w MDK

  • 12.10.2018, 08:53
  • Łukasz Kot
„Dni Kultury Chrześcijańskiej” w MDK Łukasz Kot
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu już po raz osiemnasty organizuje „Dni Kultury Chrześcijańskiej”.

Rozpoczną się one uroczystą Mszą Świętą w dniu 14 października o godz. 12:00 w Parafii Św. Brata Alberta w Zamościu, w intencji wychowanków, nauczycieli oraz pracowników MDK Zamość. O programie opowiada Andrzej Szumowski dyrektor placówki.

W dniu 29 października odbędzie się otwarcie wystawy plastycznej, wychowanki MDK Zamość Martyny Nowaczek, pod nazwą „Cuda świata”.

Honorowy patronat nad ,,Dniami Kultury Chrześcijański” w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu objął Jego Ekscelencja ks. bp Marian Rojek. Patronatu medialnego sprawuje Katolickie Radio Zamość.

 

Łukasz Kot
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe