Środa, 20.02.2019

Spotkania ze Słowem

  • 12.10.2018, 16:01 (aktualizacja 12.10.2018 16:24)
  • Joanna Suszko
Spotkania ze Słowem pixabay.com.pl
Dzieło Biblijne w naszej diecezji zaprasza na biblijne warsztaty - "Spotkania ze Słowem".

Wychodząc naprzeciw potrzebom wiernych dotyczących słuchania i rozważania Pisma Świętego, Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej przy współpracy z parafią pw. św. Michała Archanioła w Zamościu i Zespołu Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu zaprasza do udziału w "Spotkaniu ze Słowem". Szczegóły wydarzenia podaje ks. dr Sławomir Korona, wicemoderator Dzieła Biblijnego w naszej diecezji.


Kto może wziąć udział w zajęciach?

Przypomnijmy że zajęcia "Spotkania ze Słowem" będą odbywały się w każdy poniedziałek w sali nr 15 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej (ul. Koszary 14) w Zamościu.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe