Środa, 20.02.2019

Winnica Słowa

  • 12.10.2018, 16:31
  • Joanna Suszko
Winnica Słowa pixabay.com.pl
Parafia pw. św. Michała Archanioła w Zamościu zaprasza na spotkania lectio divina.

Czy chciałbyś pogłębiać znajomość Pisma Świętego i wprowadzać Boże Słowo w czyn? Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w naszej diecezji i parafia pw. św. Michała Archanioła w Zamościu zapraszają na spotkania lectio divina. Zajęcia zatytułowane "Winnica Słowa' poprowadzi wicemoderator Dzieła Biblijnego w naszej diecezji i wikariusz parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu, ks. dr Sławomir Korona.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegaćSpotkania będą odbywać się w według opracowanych metod lectio divina. Przypomnijmy, pierwsza "Winnica Słowa' już w najbliższy wtorek (16.10) o godz. 19:00.

 

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe