Środa, 19.06.2019

Dzień Edukacji Narodowej - obchody wojewódzkie

  • 17.10.2018, 15:37
  • Anna Niderla-Kudach
Dzień Edukacji Narodowej - obchody wojewódzkie
W Zamościu odbyły się dziś (17.10) uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas spotkania w Centrum Kultury Filmowej zostali uhonorowani nagrodami i listami gratulacyjnymi nauczyciele i dyrektorzy publicznych i niepublicznych placówek oświatowych.

Gościem spotkania była Teresa Misiuk, Lubelski Kurator Oświaty. Podobne uroczystości odbywają się w tych dniach  także w innych miastach regionu – Lublinie, Białej Podlaskiej i Chełmie.  Lubelskie wyróżnia się liczbą nagrodzonych pracowników oświaty – mówi Teresa Misiuk, Lubelski Kurator Oświaty:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kilka dni temu nauczyciele uczestniczyli w centralnych obchodach Dnia Edukacji w Warszawie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cieszą nas sukcesy, ale jesteśmy także świadomi wyzwań, które przed nami stoją – dodała Teresa Misiuk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O pracę i jej sens zapytaliśmy również samych nauczycieli.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie w Zamościu wpisało się w wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Wydarzenie uświetniła cześć artystyczna przygotowana przez dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu.

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe