Poniedziałek, 21.01.2019

Akcja ZNICZ 2018

  • 30.10.2018, 16:56 (aktualizacja 11.11.2018 23:39)
  • Joanna Suszko
Akcja ZNICZ 2018
Tradycyjnie, w okresie świąt Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego policjanci prowadzić będą Akcję Znicz.

Rozpocznie się ona już w najbliższą środę (31.10), a zakończy w niedzielę (04.11). W tym czasie możemy spodziewać się wzmożonej liczby patroli policyjnych w okolicach cmentarzy i na drogach wjazdowych i wyjazdowych z miejscowości gdzie znajdują się nekropolie. Aspirant Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zamościu tłumaczy, jakie działania obejmuje Akcja Znicz 2018.


Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i rozwagę oraz o zachowanie szczególnej ostrożności i cierpliwość wobec pieszych. Informują również, że w Zamościu 1 i 2 listopada przy cmentarzach nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Rzecznik zamojskiej Policji radzi także gdzie w świąteczne dni najlepiej zostawić samochód.

Wraz z policją apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że przekraczanie dozwolonej prędkości czy jazda po spożyciu alkoholu może być tragiczna w skutkach. Każdego roku w tym okresie w naszym kraju ginie na drogach kilkadziesiąt osób, a kilkaset zostaje rannych.

 

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe