Poniedziałek, 21.01.2019

Biłgoraj. Widowisko o Józefie Piłsudskim

  • 4.11.2018, 18:21
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Widowisko o Józefie Piłsudskim
W uroczyste obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę włączyli się również biłgorajscy seniorzy, którzy zaprosili (04.11) na widowisko o Józefie Piłsudskim.

O przygotowaniach do wydarzenia i jego założeniach informowała prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Biłgoraju, Halina Wlaź:

Słowa uznania w stronę seniorów i podziękowania za piękną lekcję patriotyzmu skierował wicebumistrz Biłgoraja, Michał Dec:

Na wydarzenie złożyło się widowisko mówiące o politycznej działalności Marszałka Piłsudskiego i o jego życiu prywatnym, a także patriotyczny koncert w wykonaniu grup seniorskich działających na terenie Biłgoraja.

Joanna Ferens

Zdjęcia (24)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe