Niedziela, 20.01.2019

Wycieczka

  • 5.11.2018, 11:12 (aktualizacja 05.11.2018 11:18)
  • Małgorzata Kryk
Wycieczka
Trwa kolejna edycja projektu pn. „Aktywny senior, zdrowy senior”, którego pomysłodawcą jest Integracyjny Klub Sportowy „Tarpan” w Zamościu.

Seniorzy systematycznie uczestniczą w zajęciach rekreacyjno-sportowych, warsztatach tematycznych i innych formach zajęć aktywizujących.

W sobotę (20.10) dla uczestników programu zorganizowano wycieczkę krajoznawczą. Wyjątkowo ciepły i słoneczny dzień pozwolił seniorom na poznanie malowniczych zakątków Roztocza oraz kotliny hrubieszowskiej. Wyjazd pozwolił na podziwianie zabytków architektury, jak również bogactwa przyrody naszego regionu.

Projekt pn. „Aktywny senior, zdrowy senior” realizowany jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Miasta Zamość.

 

 


 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe