Poniedziałek, 21.01.2019

"Pływamy dla Niepodległej"

  • 9.11.2018, 09:42 (aktualizacja 14.11.2018 09:25)
  • Małgorzata Kryk
"Pływamy dla Niepodległej"
"Pływamy dla Niepodległej" pod takim właśnie hasłem OSiR przyłącza się w uczczenie obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Dlatego tych, którzy zechcą uczcić Niepodległość Polski na sportowo zapraszamy do przepłynięcia dowolnym stylem dystansu stu metrów.
Wspólne pływanie odbędzie się w najbliższą sobotę (10.11), czyli już jutro w godz. 14.00-16.00 na Krytej Pływalni zamojskiego OSiR.
Zastępca dyrektora zamojskiego OSiR, Magdalena Magryta zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Jakie wymogi formalne należy spełnić, aby wziąć udział w wydarzeniu "Pływamy dla Niepodległej"?

Każda z osób, która przepłynie 100 m, dokona wpisu w dedykowanej księdze pamiątkowej oraz otrzyma dyplom. Dla uczestników akcji wstęp na basen jest bezpłatny.

 

 

 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe