Poniedziałek, 21.01.2019

Biłgoraj. ‘Możemy Ci pomóc’

  • 8.11.2018, 22:01
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. ‘Możemy Ci pomóc’
‘Możemy Ci pomóc…’ – pod tym hasłem odbyło się (08.11) w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Biłgoraju spotkanie, którego głównym tematem była Krucjata Wyzwolenia Człowieka.

O tym, czym jest KWC, o jej założeniach i znaczeniu mówił do młodzieży wikariusz parafii św. Jerzego w Biłgoraju, ks. Sebastian Koper:

Pracownik biblioteki i organizator wydarzenia, Natalia Czacharowska tłumaczyła, iż podczas realizacji projektu stawiają przede wszystkim na profilaktykę uzależnień wśród młodzieży:

Spotkanie odbyło się w ramach projektu realizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Biłgoraju w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

Joanna Ferens

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe