Sobota, 16.02.2019

Jubileusz audycji AMDG

  • 22.11.2018, 17:54 (aktualizacja 22.11.2018 17:57)
  • Joanna Suszko
Jubileusz audycji AMDG
W środę (21.11) Katolickie Radio Zamość świętowało jubileuszowe, 500. notowanie Listy Przebojów Ad Maiorem Dei Gloriam (AMDG).

Prowadzący, ks. Mariusz Pastuszak i ks. Grzegorz Bartko na środowy wieczór przygotowali wiele atrakcji dla naszych słuchaczy: konkursy, utwory, które przez wiele tygodni gościły na liście AMGD i wspomnienia.. Do tej wyjątkowej audycji zostali także zaproszeni goście, m.in. dawni prowadzący program. Wśród nich był obecny dyrektor naszego radia, ks. Sylwester Zwolak, który opowiedział o początkach audycji.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Wśród zaproszonych gości znalazł się także m.in. Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, ks. Witold Batycki, ks. Piotr Spyra, o. John Bashobora, Mariusz Mądrzak,  współtwórcy audycji ks. Marcin Jakubiak i Piotr Greszta, a także pasterz naszej diecezji, ks. bp Marian Rojek.

Lista Przebojów AMGD jest emitowana na naszej antenie od 13 lat. Można jej słuchać w każdą środę o 20:00. Każdy z nas może współtworzyć listę, oddając głosy na utwory, znajdujące się na liście. Można to zrobić m.in. poprzez naszą stronę internetową radiozamosc.pl w zakładce Audycje, wybierając AMDG. Życzymy prowadzącym listę kolejnych okrągłych jubileuszy.

Joanna Suszko

Zdjęcia (7)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe