Sobota, 16.02.2019

Ministranci na medal!

  • 1.12.2018, 11:07 (aktualizacja 01.12.2018 14:35)
  • Joanna Mazurek
Ministranci na medal! diecezja.zamojskolubaczowska.pl
Chcemy przy naszym dzisiejszym, wielkim diecezjalnym wydarzeniu związanym z piłką nożną postawić sobie pytanie o związek zachodzący między Bogiem i sportem - powiedział bp Marian Rojek w kazaniu podczas Mszy św., sprawowanej dzisiaj w zamojskiej katedrze z okazji Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Zdarza się i tak, że sportowcy skoncentrowani są tylko na swojej fizycznej sprawności, zręczności, na własnej cielesności tak bardzo, że zapominają o jakimś głębszym duchowym spojrzeniu na osobiste życie a także na dziedzinę sportu, którą uprawiają - zwrócił uwagę pasterz diecezji.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Zabiegajcie o wieczny wieniec zwycięstwa - zachęcał bp Marian Rojek.


Rozgrywki będą się odbywały na hali OSiR w Zamościu, w trzech kategoriach: ministranci, lektorzy młodsi oraz lektorzy starsi. Uroczyste zakończenie mistrzostw i wręczenie medali zaplanowane jest na godzinę 17.00. Diecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej odbywa się po raz szesnasty.

 

 

 

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe