Środa, 20.02.2019

Biłgoraj. Książka to coś więcej niż czytanie

  • 5.12.2018, 09:07
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Książka to coś więcej niż czytanie
Już po raz kolejny w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się konkurs oparty na metodzie book-talkingu pod hasłem "Książka, to coś więcej niż czytanie".

Konkurs to przede wszystkim promocja czytelnictwa, a również okazja do zaprezentowania książki, który w szczególny sposób zachwyciła danego uczestnika – tłumaczyła Monika Buczek, nauczyciel bibliotekarz:

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Jedną z uczestniczek była Aleksandra Kolbuch, która opowiadała o książce Reginy Brett „Bóg nigdy nie mruga”. W rozmowie przyznała, że dzięki tej książce odkryła czytanie na nowo:


Konkurs odbył się w dwóch kategoriach i był skierowany do uczniów starszych klas szkół podstawowych i III klasy gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zdobyły Magdalena Sokołowska i Aleksandra Kolbuch.
 

Joanna Ferens

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe