Środa, 20.02.2019

Biłgoraj. Spotkanie z wicewojewodą

  • 5.12.2018, 09:09
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Spotkanie z wicewojewodą
Z inicjatywy nowego Starosty Biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa (03.12) odbyło się spotkanie z Wicewojewodą Lubelskim, Robertem Gmitruczukiem.

Podczas spotkanie, głównie z samorządami gmin Powiatu Biłgorajskiego, rozmawiano na temat założeń Programów Rządowych skierowanych do samorządów lokalnych, poruszono również kwestie dotyczące dróg i infrastruktury drogowej.  

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Wicewojewoda Robert Gmitruczuk podkreślał, iż Programy Rządowe są po to, aby mieszkańcom małych, lokalnych społeczności żyło się lepiej:

Jednym z działań założonych do realizacji przez powiat jest polepszenie infrastruktury drogowej dla pieszych – tłumaczył starosta Andrzej Szarlip:

Ponadto zostały przedstawione pomysły i działania na realizację chodników w poszczególnych gminach,  a także odbyło się spotkanie sztabu kryzysowego Powiatu Biłgorajskiego.

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe