Środa, 20.02.2019

Mikołajki na lodowisku

  • 6.12.2018, 09:16 (aktualizacja 06.12.2018 09:19)
  • Małgorzata Kryk
 Mikołajki na lodowisku
Oprócz iluminacji świetlnych, które oświetlają zamojski Rynek Wielki, dzisiaj (6.12) na lodowisku nastąpi oficjalne otwarcie sezonu zimowego.

Impreza ph. „Mikołajki na lodowisku” odbędzie się w godz. 17.00 – 19.00 i wszyscy chętni będą mogli korzystać z lodowej tafli bezpłatnie. Jak co roku lodowisko odwiedzi Św. Mikołaj, który wręczy dzieciom i młodzieży słodki poczęstunek, w wszyscy chętni już dzisiaj będą mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Najmłodsi będą mieli możliwość wzięcia udział w licznych grach i konkurencjach z atrakcyjnymi nagrodami.
Dzisiaj na lodowisku o oprawę muzyczna i atmosferę zadba DJ Pex, a organizatorem wydarzenia jest zamojski OSiR. Lodowisko jest czynne w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 21.00, a w weekendy w godz. 9:00 – 21:00. Natomiast codziennie w godz. 14.00 – 15.00 lodowisko jest nieczynne z powodu przerwy technicznej, kiedy wyrównywana jest płyta lodowiska.
 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

 

 

 

 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe