Środa, 20.02.2019

VIII Turniej Mikołajkowy

  • 6.12.2018, 10:19 (aktualizacja 06.12.2018 10:27)
  • Małgorzata Kryk
VIII Turniej Mikołajkowy
Na hali zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w najbliższą sobotę (8.12) o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste otwarcie VIII Turnieju Mikołajkowego Turnieju Miast Partnerskich w halowej piłce nożnej.

W rozgrywkach piłkarskich wezmą udział zespoły z Zamościa i zaproszone okoliczne kluby oraz drużyny z miast partnerskich z terenu Ukrainy z miasta Łuck i Zółkiew. W tym roku przypada setna rodzica Odzyskania Niepodległości przez Polskę, dlatego uroczyście odśpiewany będzie cały hymn państwowy. Jak co roku uczestników oraz zaproszonych gości powita Św. Mikołaj. Po oficjalnej ceremonii otwarcia zmagania piłkarskie rozpoczną się o godz. 10.00 na trzech zamojskich halach sportowych m.in.:
- na hali OSiR, gdzie zagrają roczniki 2006 i 2007,
- w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102, gdzie zagra rocznik 2009,
-na hali sportowej SP Nr 8 przy ul. B. prosa 10, gdzie zagrają roczniki 2008 i 2010.
Małgorzata Farion, koordynatorka Turnieju Mikołajkowego przyznała, że współpraca z miastami partnerskimi przebiega pozytywnie, a wszystkie drużyny łączy Mikołajkowy Turniej, który co roku odbywa się w Zamościu.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na postać Świętego Mikołaja.

Na zakończenie rozgrywek nagrodzeni zostaną uczestnicy turnieju: drużyny, trenerzy, zwycięzcy oraz najlepsi indywidualni zawodnicy.

Wstęp na mecze mikołajkowe będzie bezpłatny, dlatego Małgorzata Farion zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania na trybunach w zamojskich halach sportowych .


Zakończenie turneiju przewidziano jest ok. godz. 16.30 na hali zamojskiego OSiR.
Wszystkie drużyny na zakończenie rozgrywek zostaną nagrodzone: dyplomami, pucharami i paczkami świątecznymi. Organizatorem VIII Turnieju Mikołajkowego w halowiej piłce nożnej Turnieju Miast Partnerskich jest Diecezjalny Klub Sportowy "Gaudium" Zamość.

Honorowy patronat nad turniejem objął J.E Biskup Diecezji Zamojsko – lubaczowskiej Marian Rojek oraz prezydenta Miasta Zamość Andrzej Wnuk.
 


 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe