Środa, 20.02.2019

Wieczór Dobroczynności "odDAM"

  • 7.12.2018, 12:22 (aktualizacja 07.12.2018 13:53)
  • Anna Niderla-Kudach
Wieczór Dobroczynności "odDAM"
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym 'Krok za krokiem' w Zamościu zorganizowało imprezę charytatywną pn. "odDAM - Patriotyczny Wieczór Dobroczynności".

Wydarzenie odbyło się 6 grudnia. Przybyłych na nie gości powitała Maria Król, przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym 'Krok za krokiem' w Zamościu i podziękowała za obecność:

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

W programie wydarzenia były występy artystyczne wychowanków Stowarzyszenia i wystawa prac przez nich wykonanych, tańce narodowe oraz smaczny poczęstunek. Każdy z uczestników Wieczoru mógł wesprzeć działania Stowarzyszenia na rzecz budowy przy ul. Kresowej 24 w Zamościu 'Rodzinnego Domu”, który jest kolejnym już przedsięwzięciem stowarzyszenia:

To także wyjątkowy wieczór dla wychowanków stowarzyszenia "Krok za krokiem" – dodał Kamil Kabasiński:

I częścią wspomnianej inwestycji mają być warsztaty terapii zajęciowej.

Przez 28 lat wychowankowie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem” w Zamościu stali się dorosłymi ludźmi. Z powodu ich ciężkiej niepełnosprawności nadal potrzebują wsparcia w postaci terapii, rehabilitacji, opieki. Zwłaszcza, że ich rodzice w nieunikniony sposób starzeją się i odchodzą. Dziś nie ma dla nich godnej przyszłości. Stąd prośba o pomoc i wsparcie budowy Domu przy ul. Kresowej. 

W 2017 roku Honorowym Patronatem imprezę objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. W roku bieżącym uczyniła to znana i ceniona piosenkarka Anna Jurksztowicz-Dębska.

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (33)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe