Środa, 17.07.2019

MAK Festival

  • 15.12.2018, 18:45
  • Joanna Suszko
MAK Festival
W sobotę (15.12) Zamojski Dom Kultury stał się miejscem Festiwalu Młodych.

Warsztaty plastyczne i kulinarne, zajęcia taneczne, karaoke czy spotkania z animatorami kultury – to tylko niektóre z punktów programu festiwalu. Joanna Bilska-Pawłowska z Zamojskiego Domu Kultury wyjaśnia co kryje się pod nazwą MAK Festival.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ponadto w sobotni wieczór uczestnicy festiwalu mogli zobaczyć dwa spektakle MAK-owiczów: „8% niczego” oraz „Czarne skrzynki”. Imprezie towarzyszą także wystawy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

MAK Festival to podsumowanie kilkumiesięcznych działań twórczych w ramach projektu Młodzieżowy Art Kolektyw. Jest on realizowany z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2018. Joanna Bilska-Pawłowska wyjaśnia działania obejmował MAK.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mamy nadzieję, że po zakończeniu projektu, współpraca z młodzieżą nie ustanie - zaznacza Joanna Bilska-Pawłowska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W projekcie Młodzieżowy Art Kolektyw wzięło udział 60 osób.

Joanna Suszko

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe