Środa, 19.06.2019

Dzisiaj kolejne spotkanie z samoobrony

  • 18.12.2018, 12:21
  • Małgorzata Kryk
Dzisiaj kolejne spotkanie z samoobrony
W ramach programu prewencyjnego „Jestem świadoma zagrożeń i umiem się obronić" zamojska jednostka Policji zorganizowała kolejną jubileuszową X edycję kursu samoobrony dla pań ph "Bezpieczna kobieta”.

Spotkanie inauguracyjne odbyło się 6.11, a bezpłatne zajęcia z samoobrony odbywają się w każdy wtorek o godz. 19.30 .Miejscem cyklicznych spotkań jest sala mat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu, o czym poinformował asp. Szt. Piotr Nowicki, zastępca Naczelnika Wydziału Patrolowo-interwencyjnego KMP w Zamość instruktor klasy międzynarodowej w ju-jitsu, posiadający stopień wtajemniczenia 5 dan.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kurs adresowany jest do wszystkich kobiet.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co jest główną ideą przedsięwzięcia?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co zrobić żeby stać się uczestniczką zajęć?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kobiety po wspólnej rozgrzewce uczą się skutecznych metod obrony przed atakiem.
Lista osób, które chciałyby uczestniczyć w kursie jest otwarta, dlatego na kurs wszystkie panie serdecznie zaprasza asp. Szt. Piotr Nowicki.

Wzorem lat ubiegłych kobiety, które otrzymają dyplomy potwierdzające ukończenie kursu.

Kurs adresowany jest do wszystkich kobiet niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności, zatem wszystkie panie zapraszamy na zajęcia z samoobrony. Kurs odbywa się w każdy wtorek o godz. 19.30 na sali mat w zamojskim OSiR

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe