Środa, 19.06.2019

"Na spotkanie z Jezusem czyli do szopy hej pasterze!"

  • 20.12.2018, 15:16 (aktualizacja 20.12.2018, 21:05)
  • Joanna Suszko
"Na spotkanie z Jezusem czyli do szopy hej pasterze!"
Rekolekcje adwentowe "ostatniej szansy" poprowadzi ks. Andrzej Zdunek.

Dobiega końca tegoroczny Adwent. Kościół w tym czasie podaje nam różne propozycje, które mają odpowiednio przygotować nasze serca do obchodzenia pamiątki Bożego Narodzenia. Wśród rorat czy nowenny do Bożego Narodzenia, w parafiach odbywają się także adwentowe rekolekcje.

Wielu z nas, wśród codziennych obowiązków, nie ma możliwości lub czasu, by skorzystać z rekolekcji w parafii. Tych z Państwa oraz wszystkich radiosłuchaczy nasze radio zaprasza na 'Rekolekcje ostatniej szansy'.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Od  piątku do niedzieli (21-23.12) na naszej antenie o 7:45 i 17:45 usłyszymy rekolekcyjne nauki, przygotowane przez ks. Andrzeja Zdunka, wikariusza parafii pw. Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim. Będą one także do odsłuchania na naszej stronie internetowej.

 

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe