Środa, 19.06.2019

Pokolędujmy razem

  • 29.12.2018, 12:19 (aktualizacja 29.12.2018, 19:47)
  • Joanna Mazurek
Pokolędujmy razem
Czas, kiedy śpiewamy kolędy, chociaż niedługi, należy do najpiękniejszych w roku. Warto kolędować nie tylko w domu, ale i publicznie. Taką możliwość daje organizowany już po raz dziewiąty Roztoczański Koncert Kolęd i Pastorałek w Zamościu.

Wydarzenie przygotowują 3 Batalion Zmechanizowany w Zamościu oraz Stowarzyszenie Chór Ziemi Zamojskiej 'Contra”, którego prezes Marcin Kiecana zaprasza słuchaczy naszej rozgłośni na dwa koncerty. Pierwszy już dzisiaj o godz. 17.00 w Klubie Batalionowym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jutrzejszy koncert odbędzie się w katedrze zamojskiej o godz. 19.00. Usłyszymy ponownie Chór Ziemi Zamojskiej "Contra”, ale także gwiazdę – Lubelską Federację Bardów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wstęp na koncerty jest bezpłatny, a Katolickie Radio Zamość objęło 9 Roztoczański Koncert Kolęd i Pastorałek w Zamościu patronatem medialnym. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują bp Marian Rojek oraz prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

 

 

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe